Login |  Register |  help

Section1 Frosh-Soph Girls Results

Posted Saturday, December 17, 2011 by John-Paul Kaminski
RaceTab 3 by MileSplit     Registered to: Janie Howell, Section 1 Coaches Association

                       Frosh-Soph Two - 12/16/2011 4:46:41 AM                       
                                  RCC, Suffern, NY                                  

                Freshmen Girls 1500 Meter Race Walk                
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Time
====================================================================
  1 LAUREN KAUFMAN            10 Suffern                      9:08.7
  2 ??? ???                      Byram Hills                  9:38.9
  3 Liana Alves               10 Hendrick Hudson              9:44.1
  4 Isabella Hickey            9 North Rockland              10:01.7
  5 Amanda Stallone            9 Nanuet                      10:02.7
  6 Amanda Drouin             10 Roy C. Ketcham              10:13.0
  7 Gabrielle Mucciolo        10 White Plains                10:19.6
  8 Gabrielle Tinnirello      10 White Plains                10:23.9
  9 Bernarda DeOliveira       10 White Plains                10:27.8
 10 Summer Hoban              10 North Rockland              10:31.8
 11 Melanie Caba               9 North Rockland              10:38.3
 12 Eileen Molloy             10 Harrison                    10:41.0
 13 Eileen Cassidy             9 Kennedy Catholic            11:43.6
 14 Lauren Ralton             10 Roy C. Ketcham              11:45.0

                    Freshmen Girls 55 Meter Dash                   
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Time
====================================================================
  1 Carly Tebolt               9 Roy C. Ketcham                  7.5
  2 1285                       9 Suffern                         7.6
  3 madison kandoth              Albertus Magnus                 8.2
  3 Amber Tutein              10 Nanuet                          8.2
  3 Carlie Beninati            9 Harrison                        8.2
  6 Jenn Schuck               10 Kennedy Catholic                8.3

                  Freshmen Girls 55 Meter Hurdles                  
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Time
====================================================================
  1 Jennifer Chen             10 Roy C. Ketcham                 10.0
  2 Sarah Zazyczny             9 Nanuet                         10.1
  2 Naomi Costabile           10 North Rockland                 10.1
  4 Rachel Davis              10 Croton-Harmon                  10.2
  5 Noriana Radwan            10 Beacon                         10.4
  5 Sarah Freno               10 Roy C. Ketcham                 10.4

                   Freshmen Girls 300 Meter Dash                   
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Time
====================================================================
  1 68                        10 Spring Valley                  44.0
  2 Kaylyn Gordon             10 Ramapo                         44.6
  3 DORA COPELAND             10 Spring Valley                  46.0
  4 Renee Liporace             9 Suffern                        46.5
  5 Lila Walsh                 9 Dobbs Ferry                    46.8
  6 Sam Shopovick             10 Harrison                       47.2
  7 Erica LaManna              9 Harrison                       48.0
  8 Phoebe Merrick             9 Pelham                         48.1
  9 Jessica Hanlon             9 Pelham                         48.3
 10 Rasheedah Shardow         10 Hendrick Hudson                48.5
 10 Cecile Garfunkel          10 Nyack                          48.5
 12 Imani Thomas              10 White Plains                   48.6
 13 Thalia Orphee             10 Clarkstown North               48.9
 13 ALYSSA RAINFORD           10 Suffern                        48.9
 15 Carlie Beninati            9 Harrison                       49.2
 16 Noriana Radwan            10 Beacon                         49.3
 17 Cameron Allen-Jones        9 White Plains                   49.7
 18 VICTORIA DECEA            10 Suffern                        49.9
 19 Alexadnra Simon           10 Ardsley                        50.0
 20 Rachel Davis              10 Croton-Harmon                  50.1
 21 Nyoka Vassel               9 Mt. Vernon                     51.6
 21 Lena Jacobson              8 Harrison                       51.6
 23 Nina Tucker                9 White Plains                   52.0
 24 Gerianne Martin            9 Haldane                        58.4

                   Freshmen Girls 600 Meter Dash                   
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Time
====================================================================
  1 68                        10 Spring Valley                1:50.7
  2 Ella Rasmussen             9 Hendrick Hudson              1:53.0
  3 Tara Grogan               10 Roy C. Ketcham               1:53.9
  4 AMY MCNALLY                9 Suffern                      1:56.4
  5 Caitlin Parise             9 Brewster                     1:58.0
  6 Rebecca Traum-Steinberg   10 Nanuet                       1:58.8
  7 Amanda Drouin             10 Roy C. Ketcham               1:59.8
  8 Rachel Okun               10 White Plains                 2:00.1
  8 Lauren Woods               9 White Plains                 2:00.1
 10 Emily Byrne                  Byram Hills                  2:00.9
 10 Cecile Garfunkel          10 Nyack                        2:00.9
 12 Jessica Sheridan           9 White Plains                 2:01.0
 13 Marielle Sheck             9 Harrison                     2:04.1
 13 Lena Jacobson              8 Harrison                     2:04.1
 15 Elisa Descartes            9 North Rockland               2:04.8
 16 Alexa Sayre                9 North Rockland               2:04.9
 17 Kathleen Sullivan          9 Clarkstown North             2:05.3
 17 Sara Ryan                  8 Harrison                     2:05.3
 19 Katie Lawrence             9 Mahopac                      2:05.6
 20 Grace Manning              9 Harrison                     2:05.9
 21 Sarah Carrier              9 White Plains                 2:06.3
 22 Katie Steins               8 Harrison                     2:06.6
 23 Jessica Occhiogrosso         Byram Hills                  2:06.9
 24 Rachel Blitzer             9 Hendrick Hudson              2:07.0
 25 Allison Schick             9 White Plains                 2:07.9
 26 Riley McKeown             10 Dobbs Ferry                  2:08.1
 27 SAGANISHA VALOW-PICCARELL  9 Suffern                      2:08.6
 28 Ailish Erickson            8 Brewster                     2:08.9
 29 Helena Garcia             10 Ardsley                      2:10.8
 30 ??? ???                      Ossining HS                  2:11.1
 31 Tasha Skotnicki              Byram Hills                  2:11.9
 32 Carly Ferguson            10 Ardsley                      2:12.3
 33 Zoe Mittman                9 Harrison                     2:13.0
 33 Sarah Michaels               Byram Hills                  2:13.0
 35 Olivia Hutter                Byram Hills                  2:13.3
 36 Taylor Ferris              8 Brewster                     2:13.6
 37 Amanda Zacchio             9 Ardsley                      2:14.3
 38 Jessica Vaccaro           10 White Plains                 2:15.4
 39 Abbey Ratafia                Byram Hills                  2:15.5
 40 Lauren Zolit               9 Clarkstown North             2:15.8
 41 Catherine Rocchi           9 Harrison                     2:16.4
 42 Theresa Butti              8 Brewster                     2:19.3
 43 Emma Willinger             9 Hendrick Hudson              2:19.6
 44 Sara Spencer               9 Croton-Harmon                2:21.1
 45 Helen Najjar               9 Brewster                     2:25.5
 46 Emily Faro                10 Dobbs Ferry                  2:26.8
 47 Summer Hoban              10 North Rockland               2:27.2

                   Freshmen Girls 1000 Meter Run                   
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Time
====================================================================
  1 Ifetayo Tyler             10 Nyack                        3:21.3
  2 Madeline Leonard          10 Pelham                       3:22.0
  3 Kiera Sheridan            10 Mahopac                      3:26.8
  4 Kaitlin Ryan               7 Hendrick Hudson              3:27.5
  5 Dylan Scerri               9 Brewster                     3:28.2
  6 AMRITA PERSAUD            10 Suffern                      3:31.0
  7 Anna Zoodsma               9 Roy C. Ketcham               3:31.7
  8 Julia Shea                 9 Mahopac                      3:32.3
  9 Noelle Love                  Byram Hills                  3:33.0
 10 Katrina Winchell          10 Mahopac                      3:33.4
 11 Kaitlin Hartigan          10 Pelham                       3:33.7
 12 Jackie Caceres            10 White Plains                 3:34.6
 13 Zoe Robertson             10 Nyack                        3:35.4
 14 Jackie Chizmadia          10 North Rockland               3:36.1
 15 Ayan Waite                10 White Plains                 3:36.4
 16 Rebecca Cawkwell             Byram Hills                  3:39.5
 16 Katie DiCola              10 Hendrick Hudson              3:39.5
 18 Allison Castillo          10 Roy C. Ketcham               3:40.3
 19 Taylor Anderek             9 Brewster                     3:46.1
 20 Brooke Gallione              Albertus Magnus              3:47.3
 21 Samantha Scerri            9 Brewster                     3:51.1
 22 Amanda Soyk               10 White Plains                 3:52.3
 23 Liana Alves               10 Hendrick Hudson              3:53.1
 24 Layla Yuro                10 Ossining HS                  3:53.6
 25 Sarah Warren              10 Haldane                      3:54.4
 26 Mary Kate Lonegan          8 Brewster                     3:56.5
 27 Jillian McDonnell         10 Dobbs Ferry                  3:59.3
 28 Tillie O'Reilly           10 Kennedy Catholic             4:01.1
 29 Sarah Murphy              10 Clarkstown North             4:09.6
 30 Marissa Lau                9 Brewster                     4:10.6
 31 Samantha Diaz              9 Brewster                     4:16.9
 32 Ellie Livingstone          9 Pelham                       4:30.7

                   Freshmen Girls 1500 Meter Run                   
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Time
====================================================================
  1 KAMERON MCINTOSH           7 Suffern                      5:15.0
  2 Selena Colon               9 Ardsley                      5:19.4
  3 Madeline Leonard          10 Pelham                       5:20.5
  4 Ifetayo Tyler             10 Nyack                        5:24.2
  5 Natalie Vitoejavic        10 Clarkstown North             5:24.9
  6 Nina Jacobsen              9 Brewster                     5:27.2
  7 Liza Gellerman            10 White Plains                 5:29.3
  8 HANNAH CONSIGLIO           9 Suffern                      5:34.3
  9 Amelia Cuomo               7 Brewster                     5:36.4
 10 Zoe Maisel                10 Clarkstown North             5:36.8
 11 Jaime Lord                10 North Rockland               5:37.7
 12 JENNA BORENKOFF            8 Suffern                      5:37.8
 13 Kaitlin Hartigan          10 Pelham                       5:38.3
 14 Zoe Robertson             10 Nyack                        5:47.0
 15 Kristen Dibari            10 North Rockland               5:49.3
 16 Maddy Weiland                Byram Hills                  5:50.3
 17 Erica Blair               10 Beacon                       5:52.4
 18 KARA GARCIA                8 Suffern                      5:52.9
 19 Sasha Clarick              9 Dobbs Ferry                  5:58.0
 20 Josephine Weidner          8 Dobbs Ferry                  5:58.5
 21 Dylan Clay-Devlin         10 Dobbs Ferry                  6:00.4
 22 Ellen Spillane            10 Kennedy Catholic             6:00.6
 22 Katie DiCola              10 Hendrick Hudson              6:00.6
 24 Stacey Magana             10 White Plains                 6:01.2
 25 Megan McDonough           10 White Plains                 6:03.9
 26 Marina Vergara            10 Croton-Harmon                6:04.5
 27 REBECCA HAMNER             9 Suffern                      6:17.4
 28 Lindsey Yue                7 Dobbs Ferry                  6:18.8
 29 Catherine Rocchi           9 Harrison                     6:45.3

                   Freshmen Girls 3000 Meter Run                   
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Time
====================================================================
  1 Jenny Winkler                Byram Hills                 10:50.7
  2 Lauren Fernandez          10 Nanuet                      10:51.3
  3 RACHEL LUDWIKOWSKI         7 Suffern                     11:09.4
  4 ANGELICA MATWIEJCZUK      10 Suffern                     11:19.6
  5 Jamie Maguire              9 Brewster                    11:19.8
  6 Emily Betts               10 Clarkstown North            11:32.2
  7 Kylie O'Grady              7 North Rockland              11:41.2
  8 CASSANDRA DUITZ            9 Suffern                     11:41.4
  9 JULIA ZENDELL              7 Suffern                     11:59.7
 10 HANNAH NEWMAN              8 Suffern                     12:00.4
 11 Ariana Portante            9 Brewster                    12:00.7
 12 TAYLOR MODICA              8 Suffern                     12:11.1
 13 KRISTEN COSTANTIN         10 Suffern                     12:14.2
 14 Anabelle Sheely            7 Dobbs Ferry                 12:20.6
 15 Elizabeth Keeley           9 Ossining HS                 12:24.0
 16 Madeline Beck              9 White Plains                12:54.2
 17 Angela Roppolo            10 North Rockland              13:01.4
 18 Caitlyn Torres            10 Hendrick Hudson             13:08.4
 19 Julie Settembrino          9 Roy C. Ketcham              13:52.6

                     Freshmen Girls Pole Vault                     
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark
====================================================================
  1 Caitlyn Torres            10 Hendrick Hudson             6-06.00
  2 Heidi Tannhauser          10 North Rockland              6-00.00
  3 Courtney Arauj             9 Kennedy Catholic            6-00.00
  3 Brittany Haughton         10 Nanuet                      6-00.00
  5 Leah Wachsmuth            10 Roy C. Ketcham              6-00.00

                     Freshmen Girls Triple Jump                    
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark
====================================================================
  1 Emily Joerg               10 Roy C. Ketcham             31-04.25
  2 Michelle Aguirre           9 Harrison                   31-01.00
  3 Erin Johnson              10 North Rockland             29-08.50
  4 Ayan Waite                10 White Plains                29-0.50
  5 Jenn Schuck               10 Kennedy Catholic           28-04.00
  5 Rachel Davis              10 Croton-Harmon              28-04.00
  7 Katie Steins               8 Harrison                   28-02.00
  8 Sara Ryan                  8 Harrison                   27-09.00
  9 Nina Tucker                9 White Plains               27-06.50
 10 KATHLEEN ELLSWORTH        10 Suffern                    27-06.25
 11 Katlyn Palka              10 Hendrick Hudson            27-01.75
 12 Alicia Niebrzydowski       8 Hendrick Hudson            26-05.00
 13 Karina Ikeda                 Byram Hills                25-09.50
 14 Megan McDonough           10 White Plains               25-08.25
 15 Emily Barthelmes           8 Hendrick Hudson            25-07.00
 16 Taylor Davis                 Byram Hills                25-04.25
 17 Grace Manning              9 Harrison                   25-02.50
 18 Aisling Fieghery          10 Mahopac                    24-11.00
 19 Caroline Bucher              Byram Hills                24-03.50
 20 Caitlin Lander            10 Brewster                    24-0.50
 21 Lina Foncello                Byram Hills                22-11.25
 22 Kayla Doernberg           10 Hendrick Hudson            22-08.00
 23 ??? ???                      Ardsley                    22-04.50
 24 ??? ???                      Brewster                   22-03.00
 25 ??? ???                      Ardsley                    20-07.00

                      Freshmen Girls Long Jump                     
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark
====================================================================
  1 ??? ???                      Suffern                    14-04.50
  2 Sam Shopovick             10 Harrison                   14-03.50
  3 KYRA GREENBAUM             7 Suffern                    13-08.00
  4 Sarah LaFontant           10 Clarkstown North           13-08.00
  5 Michelle Aguirre           9 Harrison                   13-06.00
  6 Erica LaManna              9 Harrison                   13-04.00
  6 Sara Ryan                  8 Harrison                   13-04.00
  8 Erin Johnson              10 North Rockland             13-03.50
  9 Leah Wachsmuth            10 Roy C. Ketcham             13-01.00
 10 Alicia Niebrzydowski       8 Hendrick Hudson            12-10.00
 10 q                          8 Dobbs Ferry                12-10.00
 12 ALYSSA RAINFORD           10 Suffern                    12-08.00
 13 Leanne Brosnan             8 Brewster                   12-07.00
 14 Laura Lopez                9 Brewster                   12-06.25
 15 Maggie Pozenel            10 Croton-Harmon              12-04.75
 16 Grace Manning              9 Harrison                   12-04.50
 17 Sarah Quarto               9 Mahopac                    12-03.50
 18 Angie Hemmings             9 North Rockland             12-03.00
 18 ??? ???                      Beacon                     12-03.00
 20 Karina Ikeda                 Byram Hills                12-02.25
 21 MICHELLE SEVERS           10 Suffern                    12-02.00
 22 Olivia Goulbourne         10 White Plains               12-01.75
 23 Phoebe Merrick             9 Pelham                     12-01.50
 24 Katie Steins               8 Harrison                   12-01.00
 25 Amber Lubaszka             9 North Rockland              12-0.25
 26 Nina Tucker                9 White Plains               11-11.50
 27 KELSEY FEELEY              8 Suffern                    11-11.00
 28 Taylor Davis                 Byram Hills                11-10.75
 29 Amber Wendler             10 Mahopac                    11-10.00
 29 Zoe Mittman                9 Harrison                   11-10.00
 31 Kiera Young                9 Nanuet                     11-09.50
 32 Kelly Maxwell              9 Mahopac                    11-08.50
 33 Kimberly Fleury           10 Clarkstown North           11-06.50
 33 Aisling Fieghery          10 Mahopac                    11-06.50
 33 Samantha Walker            9 North Rockland             11-06.50
 36 Emily Barthelmes           8 Hendrick Hudson            11-06.25
 37 Thalia Orphee             10 Clarkstown North           11-05.25
 38 Lina Foncello                Byram Hills                11-01.00
 39 Talaia Boyd               10 Hendrick Hudson            10-11.00
 40 Megan Cruikshank           9 Hendrick Hudson            10-10.50
 41 Caroline Bucher              Byram Hills                10-08.00
 41 Emily Lavin               10 Mahopac                    10-08.00
 43 Alia Zuckerman             9 Ardsley                    10-06.00
 44 Tereka Amalethas           9 Clarkstown North           10-05.00
 44 Mackenzie Diebold          9 Mahopac                    10-05.00
 46 Tarin Rickett             10 Croton-Harmon              10-04.50
 47 Giselle Gutierrez         10 Brewster                   10-03.00
 47 Amelia Cuomo               7 Brewster                   10-03.00
 49 Mirian Morales            10 Roy C. Ketcham             10-02.00
 50 Nicole Munz               10 Croton-Harmon              10-01.00
 50 ??? ???                      Brewster                   10-01.00
 52 Catherine Boozang-Hill     9 Ossining HS                 9-09.50
 53 Annie Rodriguez           10 Nanuet                      9-03.00

                      Freshmen Girls High Jump                     
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark
====================================================================
  1 Leah Wachsmuth            10 Roy C. Ketcham              4-06.00
  2 Naomi Costabile           10 North Rockland              4-06.00
  3 Alicia Niebrzydowski       8 Hendrick Hudson             4-06.00
  4 KATHLEEN ELLSWORTH        10 Suffern                     4-04.00
  5 KATELYN CORDERO           10 Suffern                     4-04.00
  6 Kora-Ann Johnson          10 Brewster                    4-04.00
  7 Caitlin Lander            10 Brewster                    4-04.00
  8 Katie Lindner              8 Brewster                    4-02.00
  8 HANNAH CONSIGLIO           9 Suffern                     4-02.00
  8 Emily Joerg               10 Roy C. Ketcham              4-02.00
 11 CASSANDRA DUITZ            9 Suffern                     4-00.00
 11 Laura Lopez                9 Brewster                    4-00.00
 11 KYRA GREENBAUM             7 Suffern                     4-00.00
 11 Megan Cruikshank           9 Hendrick Hudson             4-00.00
 11 Samantha Tetro             9 Hendrick Hudson             4-00.00
 11 MICHELLE SEVERS           10 Suffern                     4-00.00
 11 Courtney Arauj             9 Kennedy Catholic            4-00.00
 11 Sarah Zazyczny             9 Nanuet                      4-00.00
 19 Isabella Pinque            9 Hendrick Hudson             3-09.00
 19 Anju Sanchala              9 Ardsley                     3-09.00
 19 Erica Blair               10 Beacon                      3-09.00
 19 Cara Schanbacher           9 Brewster                    3-09.00
 23 Brandasia Williams        10 Brewster                    3-06.00
 23 LEAH NELSON               10 Suffern                     3-06.00
 23 Katlyn Palka              10 Hendrick Hudson             3-06.00

                      Freshmen Girls Shot Put                      
====================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark
====================================================================
  1 Taniya Mitchell           10 Mt. Vernon                 31-08.00
  2 Caitlin Lander            10 Brewster                   29-06.00
  3 Hunter Longenberger       10 Roy C. Ketcham             26-00.00
  4 Karol Moises              10 Harrison                   25-03.75
  5 CHRISTANA OLUBUMMO        10 Spring Valley              24-11.00
  6 Julia Albrecht            10 Croton-Harmon              24-06.50
  7 Bria Wright                9 North Rockland             23-08.25
  8 Misha St. Aubin           10 Mt. Vernon                 23-05.00
  9 Diella Archie             10 Roy C. Ketcham             23-03.00
 10 Sedonia Lake              10 Mt. Vernon                  23-0.50
 11 Brook Madry                9 Nanuet                     22-05.00
 12 Maryclare Lynch           10 White Plains               22-03.50
 13 Cassie Steinbuch          10 Roy C. Ketcham              22-0.50
 14 Stephanie Daley              Poughkeepsie               21-11.00
 15 Roberta Marcelin          10 North Rockland             21-10.50
 16 Yasnia Davis              10 Dobbs Ferry                21-09.50
 17 Laura Biscocho             9 North Rockland             21-02.00
 18 Kyla Gibson               10 Brewster                   20-06.00
 19 Kelsey Pugh               10 Nanuet                     20-00.00
 20 Alexia Colacicco          10 Ossining HS                19-10.00
 20 Samantha DiCanio          10 Brewster                   19-10.00
 22 Sabrina Blanke            10 Roy C. Ketcham             19-06.00
 23 Saumya George              9 Nanuet                     19-03.50
 24 Allison Young             10 Hendrick Hudson            19-02.50
 25 KIANDRA ANTENOR           10 Suffern                    18-11.50
 26 Annie Rodriguez           10 Nanuet                     18-06.50
 27 Victoria Overbey          10 Roy C. Ketcham             18-06.00
 28 Lauren Ralton             10 Roy C. Ketcham             18-04.50
 29 Megan Mcmahon              9 White Plains               18-04.00
 30 Georgia West              10 Brewster                   18-03.00
 31 Sabrina Ponzini           10 Ardsley                    17-04.50
 32 Brittany Ross             10 Roy C. Ketcham             16-10.00
 33 Anna Strang               10 Hendrick Hudson            16-07.25
 34 Gabby Bulganelli          10 Ardsley                    16-06.50
 35 Gail Stern                   Suffern                    16-05.00
 36 AYANNA MILLER-CASTOR       9 Spring Valley              16-03.50
 37 Stephanie Decicco         10 Ardsley                    15-06.00
 38 Deniz Bingul              10 Ardsley                    15-05.00
 39 LEBESHI MIGNOTT           11 Spring Valley              14-11.50
 40 Shante Esson              11 Alexander Hamilton         14-06.00
 41 Patricia Zhing               Ossining HS                13-11.00

           Freshmen Girls 4x200 Meter Relay          
======================================================
    Team                                          Time
======================================================
  1 White Plains                                2:02.0
      1) Rachel Okun           2) Imani Thomas         
      3) Nina Tucker           4) Cameron Allen-Jones  
  2 Nanuet                                      2:02.3
  3 Beacon                                      2:03.8
  4 Pelham                                      2:04.2
  5 Roy C. Ketcham                              2:04.8
  6 Dobbs Ferry                                 2:05.2
  7 Poughkeepsie                                2:05.9
  8 Suffern                                     2:06.2
  9 Brewster                                    2:07.3
 10 North Rockland                              2:07.8
 11 Spring Valley                               2:08.5
 12 Mt. Vernon                                  2:10.0
 13 Mahopac                                     2:10.3
 14 Brewster                                    2:11.1
 15 Croton-Harmon                               2:11.2
 16 Suffern                                     2:11.6
 17 Hendrick Hudson                             2:14.0
 18 Roy C. Ketcham                              2:14.6
 19 Hendrick Hudson                             2:14.9
 20 Ossining HS                                 2:16.5
 21 Ossining HS                                 2:19.9
 22 Brewster                                    2:22.4
 23 Ardsley                                     2:23.3
 24 Croton-Harmon                               2:24.2
 25 Ardsley                                     2:24.6
 26 Ardsley                                     2:26.3
 27 Brewster                                    2:28.1
 28 Brewster                                    2:32.8
 29 Hendrick Hudson                             2:33.4
 30 Ossining HS                                 2:33.8

           Freshmen Girls 4x400 Meter Relay          
======================================================
    Team                                          Time
======================================================
  1 North Rockland                              4:34.0
      1) Wilvlyne Lauredent    2) Aliyah Coley         
      3) Amber Lubaszka        4) Jackie Chizmadia     
  2 Clarkstown North                            4:38.3
  3 Mahopac                                     4:43.5
  4 Albertus Magnus                             4:45.4
  5 White Plains                                4:46.6
  6 Hendrick Hudson                             4:50.1
  7 Roy C. Ketcham                              4:54.9
  8 Nanuet                                      5:01.9
  9 Byram Hills                                 5:03.9

           Freshmen Girls 4x800 Meter Relay          
======================================================
    Team                                          Time
======================================================
  1 Suffern                                    10:31.5
      1) KAMERON MCINTOSH      2) CASSANDRA DUITZ      
      3) KRISTEN COSTANTIN     4) ANGELICA MATWIEJCZUK 
  2 Suffern                                    10:56.6
  3 Mahopac                                    11:05.8
  4 Brewster                                   11:06.0
  5 Byram Hills                                11:06.9
  6 Suffern                                    11:08.2
  7 Hendrick Hudson                            11:11.2
  8 White Plains                               11:12.4
  9 North Rockland                             11:24.8
 10 Brewster                                   11:54.2
 11 Roy C. Ketcham                             11:56.7
 12 Dobbs Ferry                                11:58.5
 13 Brewster                                   12:49.5

This page was created in 0.1563 seconds on server 132